Україна в ТОП-3 експортерів курятини до ЄС

Україна посідає третє місце в рейтингу експортерів курятини у ЄС, передає УНН з посиланням на статистичну звітність ЄС.

Так, у січні-лютому 2021 року Україна експортувала 13,2 тис. тонн курятини до ЄС і зайняла в рейтингу найбільших постачальників м'яса птиці в Євросоюз 3-е місце.

За рік експорт української курятини в ЄС "просів" на 90%. Трохи більше України поставив країнам ЄС Таїланд - 25,7 тис. тонн, посівши друге місце в рейтингу, але за рік експорт таїландської курятини до ЄС впав на 26%.

1-е місце займає Бразилія, яка за 2 місяці 2021-го року експортувала 36,4 тис. тонн м'яса птиці відповідно. Падіння експорту бразильської курятини до ЄС склало 16,3%.

На минулому тижні до Сполученого Королівства прибула перша партія української курятини виробництва МХП, повідомило посольство України у Великій Британії. 

"Це стало можливо завдяки безмитним тарифним квотам, передбачених Угодою про вільну торгівлю, а також бізнес-наполегливості холдингу МХП", - поінформувало посольство.

Довідка

МХП – найбільший в Україні виробник і експортер курятини. Найвідоміший український бренд компанії – "Наша Ряба". До сьогодні це єдиний виробник курятини, який пройшов незалежний тест в Україні і підтвердив відсутність антибіотиків у своїй продукції. 

 

Джерело: УНН

 

Читати всі новини