Новини

Тепер Україна має свій офіційний веб-сайт Ukraine.ua. Це онлайн-портал, який розповідає світу про Україну, а саме: подорожі, визначні місця, історію, культуру,  інвестиційний та освітній потенціал. 

Читати більше

Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти зі значними інвестиціями», яким надала податкові пільги таким інвесторам.

Як передає кореспондент Укрінформу, за відповідне рішення проголосували 246 народних депутатів.

Читати більше

Посольством України в Китайській Народній Республіці встановлено контакти з однією з найбільших у світі онлайн-платформ “JD” (JD.com, Jingdong Mall), основним видом діяльності якої є Інтернет-торгівля та електронна комерція. Компанія також є однією із найбільших платформ в китайському сегменті Інтернету за моделлю В2С. За об’ємом транзакцій посідає третє місце серед найбільших глобальних Інтернет-компаній, поступаючись лише Amazon та Alphabet.

Читати більше

24 лютого на засіданні Уряду схвалено законопроект, метою якого є лібералізація законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та удосконалення інституту нетарифного регулювання.

Читати більше

Як передає кореспондент Укрінформу, про це сказав віцепрем'єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський під час Міжнародної конференції для авторизованих експортерів.

Читати більше

Компетентні органи України та Ефіопії погодили сертифіката здоров'я на експорт столових яєць, що дозволить українським виробникам експортувати цю продукцію до Ефіопії. 

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Державної служби України з питань безпечності харчової продукції та захисту споживачів.

Читати більше

Офіс із залучення та підтримки інвестицій (UkraineInvest) буде шукати інвесторів для України та організовувати їх комунікацію з органами влади. 

Як передає Укрінформ, про це журналістам повідомив виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач.

Читати більше

Україна оновила абсолютний рекорд експорту м’яса птиці – 431 тис. т вартістю 555 млн дол. Результат міг би бути кращим, якби не тимчасові заборони, кажуть фахівці.

Читати більше

Уряд під час чергового засідання 17 лютого підтримав рішення, яким Офіс із залучення та підтримки інвестицій (UkraineInvest) визначається уповноваженою установою на здійснення супроводу інвестора в підготовці та реалізації проекту зі значними інвестиціями.

Читати більше

Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) мають намір збільшити товарообіг і інвестиції в агросектор України в 10 разів – до 2 мільярди доларів на рік. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив позаштатний радник керівника офісу президента України (ОП), екс-міністр розвитку економіки Тимофій Милованов після зустрічі президента Володимира Зеленського з принцом Абу-Дабі, заступником верховного Головнокомандувача Збройними силами ОАЕ, шейхом Мухаммадом ібн Заїдом Аль Нахайяном.

Читати більше