Новини

22 вересня у Києві презентовано перший інвестиційний гайд для іноземних інвесторів, який стане основним джерелом інформації про можливості в Україні – "UkraineInvest Guide". Видання було створене UkraineInvest у співпраці з Апаратом Прем’єр-Міністра України, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фондом державного майна України, обласними державними адміністраціями, міськими державними адміністраціями,

Читати більше

За підсумками 2019/2020 маркетингового року (МР) з України експортовано основних видів рослинних олій на 5,28 млрд дол., що на 16,9% більше, ніж у 2018/2019 МР. Про це повідомляє пресслужба асоціації "Укроліяпром".

Читати більше

З початку поточного маркетингового року Україна відправила на експорт вже 9,2 млн тонн зерна. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані інформаційно-аналітичного порталу АПК України.

За наведеними даними, станом на 11 вересня, у 2020/21 маркетинговому році Україна експортувала 9 млн 206 тис. тонн зернових і зернобобових культур.

Зокрема:

Читати більше

Асоціація IT Ukraine за інформаційної підтримки ... Читати більше

У найближчі два місяці будуть відбуватися онлайн-зустрічі з регіональними експорто-орієнтованими підприємствами по Україні для розширення можливостей для українського бізнесу за кордоном. Про це наголосив на брифінгу міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Читати більше

Національний банк спростив валютний нагляд для операцій експортерів з використанням акредитивної форми розрахунків.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

Читати більше

Європейська комісія ухвалила пакет пропозицій, спрямованих на збільшення торгівлі між Європейським Союзом і країнами, які використовують конвенцію Пан-Євро-Мед, серед яких і Україна, для допомоги в економічному відновленні після пандемії коронавірусу.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у пресрелізі європейського відомства.

Читати більше

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України скоригувало прогноз виробництва зернових урожаю 2020 року у бік зменшення: із 72,1 млн тонн до близько 70 млн тонн.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

Читати більше

Україна у 2020/2021 маркетинговому році (МР) експортує 17,5 млн тонн пшениці та 1 тис. тонн жита.

Читати більше

За січень-липень 2020 року товарообіг України з країнами світу становив $55,48 млрд.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державна митна служба України.

Читати більше