Посольство України в КНР ініціює створення постійно діючого українського Національного павільйону на онлайн-платформі «JD»

Посольством України в Китайській Народній Республіці встановлено контакти з однією з найбільших у світі онлайн-платформ “JD” (JD.com, Jingdong Mall), основним видом діяльності якої є Інтернет-торгівля та електронна комерція. Компанія також є однією із найбільших платформ в китайському сегменті Інтернету за моделлю В2С. За об’ємом транзакцій посідає третє місце серед найбільших глобальних Інтернет-компаній, поступаючись лише Amazon та Alphabet. Кількість активних покупців, що користуються послугами компанії, перевищує 440 мільйонів (більш детальна інформація щодо діяльності “JD” наведена у додатку).

За результатами проведених переговорів досягнуто принципової домовленості про створення постійно діючого українського Національного павільйону. На думку Посольства, функціонування такого павільйону дозволить розширити присутність вітчизняних експортерів на китайському ринку та презентувати експортний потенціал України. Основними перевагами створення Національного павільйону є:

  • можливість відправлення експортерами своїх товарів одним спільним контейнером;
  • спрощені митні процедури;
  • наявність додаткових конкурентних переваг (коли при купівлі одного виду продукції клієнт також переглядає й інші товари, представлені у павільйоні);
  • можливість демонстрації туристичного потенціалу країни.

За інформацією, отриманою від співробітників “JD”, вартість користування онлайн платформою для Національного павільйону складатиме лише 1000 дол. США на рік. За кожну продану одиницю товару китайській компанії необхідно сплатити комісію у розмірі від 2% до 8% його фактичної вартості, що включає також і рекламу в китайському Інтернет-середовищі.

Крім того, передбачено гарантійний внесок (єдиний для усього Національного павільйону, який залежить від типу товарів, що продаються), який є гарантією якості товарів та повертається у разі закриття павільйону. Такі умови дають можливість українським експортерам (якщо вони виступатимуть єдиним пулом) за відносно невеликі капіталовкладення вийти на місцевий ринок та розширити власні експортні можливості.

Просимо орієнтувати Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації щодо зацікавленості українських експортерів у формуванні єдиного пулу з метою відкриття Національного павільйону на китайській онлайн-платформі “JD”. Контактна особа: Ірина Корнієнко (096) 833 42 21, uzez_oda@ukr.net.

 

Читати всі новини