Уряд ініціював зміни до законодавства, спрямовані на створення сприятливого інвестклімату

КМУ погодив проект змін до законодавства, покликаних збільшити надходження в економіку значних інвестицій. Відповідний проект змін до Закону України «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні» Уряд ухвалив на засіданні 18 жовтня. Документ буде відправлено на розгляд та прийняття Верховною Радою України. Зокрема, законопроектом пропонується розширити сфери, у яких може реалізуватися інвестиційний проект зі значними інвестиціями. Додано:

  • діяльність у сфері інформації та електронних комунікацій,
  • операції з нерухомим майном,
  • операції у сфері виробництва енергоефективних будівельних матеріалів, кліматичного обладнання та обладнання систем опалення, вентиляції, кондиціонування, гарячого водопостачання.

Для розширення кола залучених до процесу інвестування пропонується зменшити розмір інвестицій до інвестпроекту, для реалізації якого може надаватися державна підтримка. Якщо згідно з чинними нормами закону обсяг інвестицій має перевищувати суму, еквівалентну 20 млн євро, то проектом змін пропонується зменшити її до 12 млн євро. 

Інвесторам також буде надана можливість розпочати реалізацію проекту до укладання спеціального інвестиційного договору та внести інвестиції на передпроектні роботи (підготовка документації, купівля земельної ділянки тощо) в обсязі 25% від загального розміру значних інвестицій.

Детальніше: https://bit.ly/3CJmgqm

 

 

 

 

 

 

Читати всі новини