Рада ратифікувала угоду з ЄС про збільшення квот на експорт м’яса птиці

Верховна Рада ратифікувала Угоду між Україною та Європейським Союзом щодо збільшення квот на експорт м’яса птиці. Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Сергій Ніколайчук під час презентації законопроєкту про ратифікацію угоди зазначив, що експорт м’яса птиці є одним із важливих напрямків експорту української сільськогосподарської продукції до ЄС.

Урядовець наголосив, що за результатами 2018 року Україна експортувала до ЄС понад 51 тис. тонн м’яса птиці та продуктів переробки, що становить 7,6% від загального імпорту м’яса птиці Євросоюзом. У рамках тарифної квоти м’яса птиці та напівфабрикатів із м’яса птиці без сплати мита ввозиться лише 17 600 тонн, за решту українські експортери сплачують в’їздне мито. Ратифікована сьогодні угода передбачає збільшення обсягу безмитного експорту м’яса птиці до держав-членів ЄС.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці листопада 2019 року Європарламент ратифікував угоду між ЄС і Україною про внесення змін до економічної частини Угоди про асоціацію між сторонами щодо збільшення безмитної квоти на експорт українського м'яса птиці (курятини) до країн-членів Євросоюзу.

 

Джерело: UKRINFORM

Читати всі новини