Кабінет міністрів України затвердив правила страхування ризиків для українських експортерів

Кабінет міністрів 21 серпня 2019 року затвердив правила страхування від комерційних та некомерційних ризиків, перестрахування та надання гарантій експортерам української продукції. Виконання рішення уряду є продовженням комплексу заходів на підтримку експортерів української продукції (товарів, робіт, послуг) через інструменти страхування від комерційних та некомерційних ризиків, перестрахування та надання гарантій за договорами, які забезпечують розвиток експорту.

Перший віцепрем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, коментуючи рішення, зазначив, що для українських експортерів важливо отримати дієвий механізм захисту від ризиків неплатежів та фінансових втрат, які є серйозним викликом для учасників міжнародної торгівлі.

Як відомо, Кабінет міністрів за ініціативи Мінекономрозвитку 7 лютого 2018 року прийняв рішення про створення ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» та затвердив його установчі документи. Експортно-кредитне агентство є невід’ємною складовою системи підтримки розвитку експорту в Україні шляхом забезпечення фінансової підтримки українських підприємств відповідно до Експортної стратегії України: Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі на період 2017—2021 років.

Читати всі новини