Новини

Запрошуємо Вас взяти участь у європейській програмі «Enhancing Innovation Management Capacity». Це сучасний європейський інструмент з оцінювання власної ефективності з впровадження інноваційного менеджменту на підприємстві у порівнянні з європейськими компаніями у спільному профільному сегменті.

Читати більше

Ми прийняли  Регіональний експортний виклик #ExportDriverChallenge від Офісу з просування експорту!

Реєструйся на освітні програми та зроби свій регіон переможцем!  

Систематизовані знання, безкоштовні індивідуальні консультації від європейських експертів та розпочата або інтенсифікована експортна діяльність – все це результати учасників освітніх програм Офісу з просування експорту.

Не зволікай, обирай і швидше реєструйся на навчальну програму до 11 жовтня включно:

Читати більше

Станом на 16 вересня з початку 2019/2020 маркетингового року Україна експортувала 11,1 млн тонн зернових культур, що на 3,8 млн тонн більше ніж за аналогічний період минулого маркетингового року. Зокрема, на зовнішні ринки поставлено:

Читати більше

За 7 місяців поточного року Україна поставила Європі 79,5 тис. тонн м'яса птиці. Це на 5,2% більше, ніж у січні-липні 2018 року. Наразі Україна посідає трете місце, перше та друге місце посідають Таїланд і Бразилія. Україна нарощує експортні позиції на світовому ринку курятини. Згідно з державною статистикою, минулого року Україна поставила за кордон 328 тис. тонн курятини і посіла 6-е місце у глобальному рейтингу експортерів, обійшовши Росію та Канаду.

Читати більше

Міністерство сільського господарства Сполучених Штатів Америки оприлюднило вимоги до ввезення на територію країни продукції з м’яса та яєць з України.

Читати більше

Україну включено до переліку країн, які можуть експортувати певні види овочів та фруктів до Європейського Союзу.

Читати більше

Китай затвердив перелік українських виробників замороженої яловичини, які можуть експортувати цю продукцію на ринок країни. Про це повідомляє пресслужба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Читати більше

Україна за перші сім місяців 2019 року збільшила експорт продукції агропромислового комплексу в країни Євросоюзу на 34,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Читати більше

26 вересня 2019 року Центр інформаційної підтримки м. Київ, заснований на базі Київської торгово-промислової палати, запрошує власників, керівників та фахівців малого та середнього бізнесу на конференцію «Експорт товарів та послуг: Особливості пошуку контрагентів в ході переорієнтації експортних потоків України з СНД до Європи, Африки, Азії та Америки». Учасники конференції розглянуть питання:

Читати більше

03-04 жовтня 2019 року в м. Житомир відбудеться Другий форум регіонів України та Білорусі, в якому візьмуть участь Президент України В. Зеленський та Президент Республіки Білорусь О. Лукашенко.

У програмі Форуму:

Читати більше