Pure London 2024

Pure London – провідна виставка моди у Великобританії. Проводиться двічі на рік у культовій лондонській Олімпії. Pure London є ідеальною платформою для нових брендів і провідних лейблів.

У кожному сезоні модних покупок Pure London є центром виставок для роздрібних торговців, які прагнуть розширити асортимент своїх товарів, відкрити для себе нове і бути на крок попереду.

Заснована як глобальна платформа роздрібної торгівлі модою, Pure London надає неоціненну можливість брендам жіночого одягу, аксесуарів і взуття, а також дизайнерам зустрітися з покупцями, які мають найбільше значення для їхнього бізнесу.

На заході буде можливість зустрітися та спілкуватися з висококваліфікованими фахівцями із 80 країн світу. Серед відвідувачів минулих заходів: Liberty, John Lewis, Fenwick's, Harvey Nichols, Selfridges, Wolf & Badge, Net-a-Porter та багато інших.

У виставці «Pure London» візьмуть участь понад 200 експонентів із Великої Британії та з-за кордону.

Програма виставки «Pure London» складатиметься з численних павільйонів із продуктами, захопливих конкурсів, подіумів і допоміжної програми семінарів.

Частиною модного показу стане нещодавно відкритий напрямок - Pure Jewel, що відзначає природну синергію між модою та ювелірними виробами. Ініціатива «Power of One» дозволить роздрібним торговцям і постачальникам продемонструвати інноваційні рішення та методи для більш стійкого майбутнього індустрії моди.

Профіль учасників виставки «Pure London» містить: жіночий одяг, чоловічий одяг, дитячий одяг, одяг для вагітних, модні аксесуари, готовий одяг, повсякденний одяг, нижню білизну, спортивний одяг, пляжний одяг, вечірній одяг, шкіряний одяг, спеціальний одяг, модні аксесуари, сумочки, взуття, біжутерію тощо.

Більш детально за посиланням.

Просимо перевіряти дати заходів, оскільки організатори можуть з різних причин переносити події.

Дати події: 
14 Липня, 2024 по 16 Липня, 2024