Італійська компанія шукає виробників тканин

Італійська компанія шукає постачальників сировини (тканин), партнерів для виготовлення тканин на замовлення, партнерів для пошиву партій продукції шукає компанія, яка створює, розробляє та продає чоловічий, жіночий та дитячий одяг.

В Україні триває європейський проект "Стійке співробітництво в текстильній галузі для інновацій-STeP-IN", який спрямований на покращення діяльності компаній на міжнародних ринках та налагодження співпраці українських представників текстильної галузі з потенційними італійськими партнерами. В рамках проєкту передбачається проведення у лютому 2022 року B2B зустрічей та пошук партнерів для італійських представників текстильної галузі в Україні.

Основною метою проекту Step-in є сталий економічний розвиток, підвищення гендерної рівності та створення нових робочих місць в компаніях-учасницях проекту. Step-in фінансується Eurochambres в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу, що реалізовується UnioncameredelVeneto (Італія) та Інститутом Регіонального Розвитку (Україна) за підтримки InformestConsulting. Проект буде діяти до березня 2022 року та має на меті створити стабільні та довготривалі відносини між італійськими та українськими підприємствами в модній індустрії.

Реєструйтеся для переговорів з італійськими компаніями, адже це нові можливості і перспективи для Вашого розвитку.

Якщо вас зацікавила дана інформація, реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/pRksRU591T66VfvX9