ІСТОРІЯ УСПІХУ ТОВ «ЮРіЯ-ФАРМ»

1990–1997

1990 року засновник компанії Микола Гуменюк створює мале підприємство «Медичний Центр «М.Т.К.»:

«Коли в країні з’явилися перші паростки підприємництва, ми, на той час молоді науковці, заснували невелике підприємство, що провадило науково-дослідну діяльність і надавало підприємствам діагностично-лікувальні послуги. Незабаром, на початку 1990-х років, заснували роздрібний аптечний бізнес, а згодом розпочали гуртовий продаж і контрактне виробництво лікарських засобів на різних виробничих майданчиках». М. Гуменюк.

1998–2002

«1998 року ми продовжили діяльність уже як виробнича компанія – ТОВ «ЮРіЯ-ФАРМ» з виробничим майданчиком у Черкасах. Тоді ж сфокусувалися на виробництві інфузійних розчинів». М. Гуменюк.

Команда підприємства розширила продуктову лінійку й наростила виробничі потужності, впровадивши комплекс антикризових заходів.

Так в Україні відбувалося становлення ринку інфузійних препаратів промислового виробництва, адже на той час медичні заклади послуговувалися переважно розчинами, виготовленими ex tempore у лікарняних аптеках, що не відповідало світовим стандартам.

2000-й ознаменувався початком промислового виробництва Реосорбілакту® – препарату, що на багато років став візитівкою ЮРіЯ-ФАРМ.

2003–2006

Зростає довіра до продукції ЮРіЯ-ФАРМ: впродовж 2003 року в Україні реалізовано понад 2 мільйони флаконів. Завдяки автоматизації виробництва в десятки разів підвищено його продуктивність.

Розпочалися перші експортні постачання продукції до країн СНД: Узбекистану, Грузії, Росії, Молдови.

2007–2008

Проведено першу Стратегічну сесію, на якій визначено напрями роботи ЮРіЯ-ФАРМ на 5 років.

Щоб бути ближчими до клієнтів, створено власну службу дистрибуції. Відтепер щодня зі складів по всій Україні до споживачів відправляються тисячі тонн життєво необхідної продукції.

Отримано Сертифікат відповідності міжнародним стандартам управління якістю ISO 9001-2001.

2009–2012

Перемога в щорічному національному конкурсі «Панацея» в номінації «Лідер ринку інфузійних препаратів в Україні»: за результатами 2008 року ЮРіЯ-ФАРМ забезпечує понад 30% потреб українців у госпітальних розчинах.

Налагоджено виробництво нових лікарських форм: небул, ампул, попередньо наповнених шприців. Встановлено обладнання Bottelpack для виготовлення полімерних контейнерів.

2012 року починає працювати новий виробничий майданчик у Черкасах, на якому започатковано випуск власних шприців, інших виробів медичного призначення.

Отримано Сертифікат відповідності вимогам належної виробничої практики (GMP).

2013–2015

Продуктовий портфель ЮРіЯ-ФАРМ містить понад 100 найменувань лікарських засобів і виробів медичного призначення. Обсяг виробництва – до 100 мільйонів одиниць продукції на рік.

Компанія інвестує значні ресурси в нарощування потенціалу власних R&D – наукових досліджень і розробки. Щороку в продуктовому портфелі з’являється понад 10 нових препаратів, з-поміж яких регулярно поповнюється лінійка інноваційних препаратів на основі гіалуронової кислоти.

Національна компанія трансформується у міжнародну корпорацію «ЮРіЯ-ФАРМ», яка виходить на закордонні ринки.

2016–2019

Корпорація веде діяльність у більш як 30 країнах світу.

Виробничий майданчик корпорації в Італії – Diaco Biofarmaceutici – випускає першу продукцію.

Продуктовий портфель поповнюють нові лінійки продуктів: функціональні води, комплексні рішення для проведення діалізу. Розширюється лінійка засобів для небулайзерної терапії.

Створено R&D Науковий центр, один з напрямів діяльності якого – адаптувати, розробляти й масштабувати технології виробництва біофармацевтичних лікарських засобів.

2017 року засновано Центр персоналізованої фармації Хемотека.

З 2017-го ЮРіЯ-ФАРМ утримує лідерство в госпітальному сегменті в Україні.

2018-го зареєстровано й розпочато розвиток власної дистрибуції в Узбекистані – GD-Pharm.

2020–2021

ЮРіЯ-ФАРМ – це українська фармацевтична група компаній, яка прямує у світ.

За результатами 2020 року посіла 3-тє місце за товарообігом серед вітчизняних та іноземних фармацевтичних компаній.

Веде діяльність у більш як 40 країнах світу з часткою експорту близько 25%.

Невпинно нарощує R&D та виробничий потенціали. З 2020 року запускає в роботу цехи нового виробничого майданчика у Черкасах загальною площею понад 25 тис. м2.

Продуктовий портфель корпорації щороку поповнюється близько 20 новими продуктами і налічує вже понад 600 реєстраційних свідоцтв.

 

Джерело: www.uf.ua