ІСТОРІЯ УСПІХУ ПРАТ «ЮРІЯ»

Публічне акціонерне товариство «Юрія» є правонаступником черкаського міського молокозаводу, збудованого в грудні 1964 року на основі державної власності з проектною потужністю 25 тонн переробки сировини в зміну.

В 1970 і 1977 роках було проведено реконструкцію заводу, і потужність збільшилася до 67 тонн в зміну. Але і при такій потужності завод не міг забезпечити населення міста молокопродуктами, тому в 1986-1987 році проведено нову реконструкцію підприємства, в ході якої були побудовані нові цехи та виробництва, оновлене практично все обладнання, виробничі потужності збільшено до 410 тонн переробки сировини за добу.

В 1992 році підприємство стало орендним, а в 1994 році на основі викупу державної власності – колективним підприємством «ЮРІЯ». Приватизація підприємства була завершена в липні 1994 року. В березні 1995 року було створено ЗАТ «ЮРІЯ».

2005 рік підприємство починає реконструкцію, за допомогою нової хвилі інвестування, обсяг якої складав 2,5 млн. грн.

2008 рік підприємство успішно проходить атестацію за міжнародними стандартом ISO 9001:2000

2012 рік хвиля змін та інновацій на підприємстві. ТМ «Волошкове поле» здобуває популярності, як інноваційна компанія, презентуючи ринку серію молочних продуктів термостатного способу виробництва в скляних баночках, та пляшках, за рахунок чого розширяє ринки збуту та входить до торгових мереж національного рівня.

2014 рік створена розгалужена система збуту продукції за допомогою прямих продажів, через дистрибуцію, та торгові будинки по всій території України, яких на сьогодні тринадцять. ТМ «Волошкове поле» – популярний молочний бренд національного рівня, який входить в ТОП-10 найбільших виробників молочної продукції.

2016 рік бізнес планом було передбачено та впроваджено оснащення виробничих цехів додатковою лінією для виробництва сирків глазурованих та лінією по розфасовці продукції в сімейний формат упаковки пюр/пак 1500г.

2017 рік в рамках впровадження стратегічної програми розвитку сировинної бази, підприємство установлює в пунктах прийому молока холодильне обладнання та оснащує лабораторію підприємства спеціалізованою апаратурою для проведення більш швидких і точних досліджень за ключовими показниками якості, як сировини так і готової продукції. Проведено реконструкцію ділянки «Приймання молока», що дозволило збільшити потужність до 400 тонн переробки сировини в зміну. В рамках плану модернізації, творожний цех повністю оновлено лініями подачі кисломолочного сиру. Побудована та впроваджена в дію холодильна камера для зберігання масла, об'ємом до 200 тонн. Повністю модернізований склад готової продукції з урахуванням всіх вимог системи якості та безпеки харчових продуктів.

2018 рік побудовано, та впроваджено в дію цех розфасовки ультра пастеризованого молока на Швецькій лінії компанії «ТЕТРА ПАК» в форматі упаковки ТВА, TFA. Цех розфасовки молока і кисломолочної продукції в упаковку плівка, був оснащений, додатковою лінією «MILK PACK». Цього року відбувся сертифікаційний аудит інтегрованої системи менеджменту відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001:2015 та ISO 22000:2005, що впроваджено на підприємстві. В рамках аудиту ПрАТ «Юрія» довела відповідність діяльності підприємства діючим стандартам та отримала сертифікати міжнародного рівня.

 

Джерело: www.voloshkovepole.com.ua