International Contemporary Furniture Fair

США. Нью-Йорк

ICFF (International Contemporary Furniture Fair) – міжнародна виставка сучасних меблів. ICFF найбільший і найпрестижніший у Північній Америці захід.

ICFF презентує найкращі, найкреативніші, індивідуальні та оригінальні авангардні продукти світу. Експоненти з 35 країн щороку приїжджають на ICFF, щоб продемонструвати новітні межі висококласних сучасних інтер’єрів.

Тут дизайнери та виробники представлять свою продукцію: меблі для дому та саду, килими, освітлення, будівельні матеріали та багато іншого. Насамперед виставка ICFF буде цікава дизайнерам, архітекторам, виробникам меблів, продавцям, розробникам, представникам гуртової та роздрібної торгівлі, представникам готельного та ресторанного бізнесу.

На виставці буде представлено матеріали нового покоління для виробництва меблів, інноваційні інструменти, а також запропоновано нові технології та процеси, що використовуються на різних стадіях виробництва меблів.

Для відвідувачів виставка ICFF надасть можливість ознайомитись з останніми віяннями у світі меблевої моди та побачити нові колекції меблів і аксесуарів.

Більш детально за посиланням.

Просимо перевіряти дати заходів, оскільки організатори можуть з різних причин переносити події.

 

Дати події: 
19 Травня, 2024 по 21 Травня, 2024