F Istanbul 2024

F Istanbul - провідна міжнародна виставка продуктів харчування, напоїв, кондитерських виробів, обробки та пакування. Торговельна виставка є важливим рушієм у секторі харчових продуктів і напоїв.

F Istanbul 2023 збере відомих постачальників і дистриб’юторів продуктів харчування, напоїв та рішень, щоб продемонструвати свої останні інновації перед цільовою аудиторією важливих покупців та інвесторів.

У виставковому центрі буде представлений широкий спектр рішень сектору харчування та напоїв, зокрема хлібобулочні вироби, основні продукти харчування, цукор, м’ясо, олії, чай і каву.

Виставка запропонує величезні можливості для бізнесу нових виробників і трейдерів, які прагнуть вийти на частку величезного ринку імпорту та експорту харчових продуктів.

Відвідування наймасштабнішої та комплексної події F&B у Туреччині, F Istanbul 2023, забезпечить чудові B2B-зустрічі, створивши основу для справжнього партнерства, яке формує майбутнє галузі.

Понад 6000 професіоналів у галузі харчування приїдуть, щоб зустрітися з 300+ експонентами з 50+ міст Туреччини, а також індивідуальні учасники з Єгипту, Кенії, Судану, Азербайджану тощо.

Більш детально за посиланням.

Просимо перевіряти дати заходів, оскільки організатори можуть з різних причин переносити події.

 

Дати події: 
10 Липня, 2024 по 13 Липня, 2024