Українська делегація взяла участі у Всесвітній виставці Експо 2020 в Дубаї

26-27 листопада українська делегація на чолі з Державним секретарем Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олексієм Перевезенцевим взяли участь в Третій зустрічі міжнародних учасників “Експо 2020” в Дубаї.

Як відомо, в лютому 2017 року Уряд схвалив рішення про участь України у Всесвітній виставці “Експо 2020” та будівництво власного національного павільйону. Організаційний комітет виставки передбачив для України ділянку площею 1,652.46 кв. метрів під будівництво павільйону площею орієнтовно 1,035.03 кв. метрів.

В рамках робочого візиту відбулась зустріч Олексія Перевезенцева із Старшим віце-президентом Організаційного комітету Експо 2020 по роботі з міжнародними учасниками Омаром Шахадедом. Українська делегація також відвідала будівельну площадки Експо 2020 та ділянку, на якій передбачено будівництво українського павільйону.

“Такий формат участі в Експо є першим досвідом для української сторони. Це є водночас і виклик для нас і висока відповідальність”, - розповів Олексій Перевезенцев - “Сьогодні триває робота щодо розробки концептуального бачення української експозиціі та визначення подальших конкретних кроків з підготовки та забезпечення участі України в Експо 2020”.

Мінекономрозвитку планує створити державне підприємство «Експо 2020», яке буде забезпечувати загальну координацію представлення України на Експо 2020. Відповідно до графіку Організаційного комітету Експо 2020, безпосереднє будівництво тимчасової конструкції павільйону на ділянці має розпочатись з лютого 2019 року.

Також, окреслюючи головні цілі участі України в Експо 2020, Олексій Перевезенцев відзначив: “Ми плануємо представити на Експо 2020 українську ідентичність через кращий інноваційний контент. Українські компанії потрапляють у найкращі світові рейтинги серед компаній постачальників послуг аутсорсингу і зазначені послуги мають високий попит на зовнішніх ринках. Наше прагнення - продемонструвати найсучасніші та високотехнологічні українські розробки, ідеї, проекти задля покращення інноваційного, інвестиційного іміджу України”.

*(за інформацією з сайту www.me.gov.ua)

 

Читати всі новини