За перше півріччя експорт з Німеччини до України зріс на понад 30%, імпорт знизився на 4,5%

Німецький експорт до України зріс на понад 1 мільярд євро, або 30,2% і сягнув 4,6 мільярда євро у першому півріччі. Натомість український експорт дещо знизився на 70 мільйонів євро (4,5%) до 1,52 мільярда євро.

Кілька німецьких компаній демонструють, що інвестиції можливі навіть у воєнний час. Інвестиційні гарантії федерального уряду мають вирішальне значення для забезпечення цього.

Лише у першій половині 2025 року в Україні було схвалено 7 нових проєктів загальним обсягом 250 мільйонів євро, щодо ще 31 проєкту наразі подають заявки на схвалення. Східний комітет німецької економіки протягом трьох років забезпечує централізовану підтримку через механізм Service Desk Ukraine та регулярно надає актуальну інформацію компаніям, зацікавленим в Україні в участі у відбудові.

Детальніше: http://surl.li/dnfvdfnvdfhv3

 

Read all news