TUTTOFOOD 2023

TUTTOFOOD є провідною міжнародною B2B-виставкою та платформою інновацій для всієї галузі агропродовольчої торгівлі.

Виставка пропонує всесторонній огляд харчової промисловості Італії та виробництва напоїв за кордоном. У 2023 році TUTTOFOOD відображатиме постпандемічну динаміку харчового сектора, висвітлюючи сектор «TUTTOGrocery» та його високоякісні інгредієнти для домашньої кухні. Решта виставкового майданчика доповнить галузеву пропозицію вітриною традиційних товарів та інноваційних суперпродуктів, упорядкованих у багатьох категоріях тощо.

TUTTOFOOD приділяє особливу увагу ланцюжкам постачання та стилю споживачів, включаючи тенденції щодо здоров’я, добробуту та екологічного походження продуктів.

Кожна виставка «TUTTOFOOD» пропонує насичену програму, доповнену презентаціями досліджень, подіями з обміну знаннями, міжнародними конкурсами та відкриттями нових тенденцій. Зона інновацій відкриває сцену для експонентів, щоб представити свої найбільш інноваційні продукти та вдосконалення в харчовій промисловості.

У 2023 році організатори TUTTOFOOD запровадять графічну індикацію екологічно чистих продуктів на виставковому майданчику.

Захід є орієнтиром у світі для виробників і дистриб’юторів якісної продукції з усього ланцюга постачання продуктів харчування та напоїв: дистриб’юторів, імпортерів, магазинів для гурманів, кухарів.

Більш детально за посиланням.

Просимо перевіряти дати заходів, оскільки організатори можуть з різних причин переносити події. У разі відсутності точної дати проведення заходу, може бути зазначено місяць, у якому подія відбулася у попередньому році(роках): після появи точної дати від організаторів, її одразу буде опубліковано.

Пропозиція участі

Компанія «Expo Connect» звертається з пропозицією взяти участь у колективному або індивідуальному стендах виставки українським виробникам та експортерам харчових продуктів.

Контактна особа: Катерина Бурлакова, представник компанії «Expo Connect»: тел.: +38 (044) 379 48 50, e-mail: kateryna.burlakova@expoconnect.me.

 

Дати події: 
8 Травня, 2023 по 11 Травня, 2023