TrendSet Munich

TrendSet Munich - міжнародна виставка дизайну інтер'єру, столової культури та стилю життя.

Місце: Німеччина. Мюнхен

Сектори: Легка промисловість

TrendSet об’єднує інші ярмарки Mustermarkt і bijoutex під одним дахом. Ось чому цей ярмарок займає провідну позицію у цих секторах. Будучи найбільшою виставкою такого роду в південному німецькомовному регіоні, TrendSet щороку нараховує близько 35 000 відвідувачів із числа покупців і керівників усіх галузей торгівлі.

TrendSet об’єднує лідерів галузі, малий і великий бізнес, а також нішевих постачальників, щоб продемонструвати весь спектр тенденцій в інтер’єрі та стилі життя.

Близько 2500 брендів і колекцій з приблизно 40 країн використовують TrendSet як платформу трендів і замовлення для презентування своїх нових продуктів. Тут відвідувачі мають можливість дізнатися про модні товари з багатьох інтер’єрів і стилів життя найшвидше та розмістити замовлення безпосередньо на майбутній сезон, а в деяких випадках навіть на наступний сезон.

TrendSet дає своїм експонентам і відвідувачам попередній перегляд тенденцій майбутнього сезону якомога раніше, він показує майбутні кольори, текстури, візерунки та матеріали, а також те, як виробники інтерпретують течії у своїй продукції.

Більш детально за посиланням.

Просимо перевіряти дати заходів, оскільки організатори можуть з різних причин переносити події.

У разі відсутності точної дати проведення заходу, може бути зазначено місяць, у якому подія відбулася у попередньому році(роках): після появи точної дати від організаторів, її одразу буде опубліковано.

 

 

Дати події: 
15 Липня, 2023 по 17 Липня, 2023