Riga Food 2023

З 7 до 9 вересня 2023 року у Міжнародному виставковому центрі відбудеться найважливіша подія продовольчої галузі Балтії – виставка «Riga Food 2023» з експозиціями міжнародних та місцевих підприємств, презентаціями інновацій та новітніх продуктів, конкурсами майстрів та продуктів харчування, захопливими шоу, пізнавальними майстер-класами та дегустаціями.

Під час заходу професіонали харчової індустрії зможуть знайомитися з актуальними новинками галузі, розширити ділові контакти, сприяючи співпраці та розвитку свого бізнесу, а гурмани – спостерігати за шоу, дегустувати нові продукти та черпати ідеї для свого раціону.

До Міжнародного виставкового центру «Кіпсала» запрошують всіх охочих, щоб надихнутися різноманітністю ідей меню, скуштувати новинки, подивитися та насолодитися змаганнями професійних кухарів, кондитерів та барменів.

Тематично захід поділено на сектори: продукти харчування; технології та інгредієнти; упаковка; функціональні продукти; делікатеси; напої; рітейл; готельне обладнання; чищення та дезінфекція; наукова розробка у харчовій промисловості; логістика.

На «Riga Food 2023» свої новітні продукти та послуги презентують понад 400 підприємств з 25 країн світу: Латвії, Литви, Естонії, Угорщини, України, Італії, Іспанії, Узбекистану, Грузії, Канади, Молдови, Німеччини, Польщі, США, Мексики тощо.

Детальніше за посиланням.

Просимо перевіряти дати заходів, оскільки організатори можуть з різних причин переносити події.

 

Дати події: 
7 Вересня, 2023 по 9 Вересня, 2023