ОНЛАЙН-ФОРУМ УКРАЇНА - ТУРЕЧЧИНА: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СПІВПРАЦІ

20 серпня 2020 року о 14:00 відбудеться Онлайн-форум Україна-Туреччина: нові можливості для співпраці. Формат зустрічі - он-лайн та оф-лайн для спікерів. Чому варто взяти участь в зазначеному заході?

  • особисте знайомство з керівниками дипломатичних місій, органів влади, міжнародних об'єднань, турецькими компаніями, потенційними партнерами;
  • отримаєте корисні прикладні матеріали, що стосуються роботи на ринку Туреччини, зокрема і каталог з контактами турецьких бізнес організацій;
  • кожен матиме змогу презентувати продукцію чи послуги компанії іншим учасникам заходу;
  • будуть організовані прямі преговори в секціях (по сферах діяльності), що надасть змогу вести предметні переговори;
  • забезпечується синхронний переклад, що знімає питання мовного бар'єру.

Он-лайн формат зустрічі відбудеться за допомогою системи ZOOM. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події.

Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-турецького економічного співробітництва, секцію Q&A та секторальні робочі групи, в яких компанії зможуть провести В2В.

Секція питань та відповідей також включає представлення учасників зустрічі, час регламентований.

Передбачається, що в зустрічі також візьмуть участь експерти в сфері логістики та експортного консалтигу, а також представник ТПП України в Туреччині, з метою надання консультацій щодо роботи на згаданому ринку.

За результатами проведення онлайн-зустрічі українські компанії отримають можливість налагодити прямі контакти з турецькими компаніями та одержать інфомацію щодо практичної допомоги малому і середньому бізнесу під час здійснення експортно-імпортних операцій, каталог бізнес-асоціацій та ділових кіл Туреччини.

Організаційно-фінансові умови участі:

Формат заходу: онлайн на базі платформи ZOOM, посилання в кімнату вебінару буде надіслано учасникам на пошту за день до події. 

Робоча мова: російська - турецька.

Вартість участі – 360 грн (вкл.ПДВ)

Вартість участі для членів ТПП України – 240 грн (вкл.ПДВ)

Орієнтовна тривалість вебінару – 2 години (14.00 – 16.00)

Реєстрація за посиланням.

Попередня реєстрація участі - обов'язкова.

Контакти для зворотного зв'язку:

Анна Любима (+38 044  461 98 08, +38 095 546 65 09, ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com, )

Юлія Єгорова, +38 044  461 98 07,  +38 050 942 69 66, yys-ier@ucci.org.uayegorova249@gmail.com

Валерія Забашта, +38 044 584 28 15, +38 050 366 49 97, valeryz.2393@gmail.com, zva-zed@ucci.org.ua

Увага! Компаніям, які прагнуть підвищити свою впізнаваність і презентувати свої продукти та послуги широкому загалу учасників і гостей онлайн-зустрічі, пропонується можливість виступити партнером заходу. У разі зацікавленості прохання звертатися за більш детальною інформацією за вищевказаними контактами.

 


 

Дати події: 
20 Серпня, 2020