Міжнародна виставка органічних продуктів «BIOFACH 2023»

Локація: Німеччина. Нюрнберг

Сектори: Харчова промисловість

 

ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національний проєкт Дія.Бізнес спільно з громадською спілкою «Органічна Україна» та асоціацією «Ягідництво України» запрошують українських експортерів взяти участь у найбільшій світовій виставці органічної харчової продукції «BIOFACH 2023» та представити власну продукцію у межах Х Національного павільйону України. Це буде 10-та ювілейна участь українських органічних експортерів на найбільшій міжнародній події галузі.

BIOFACH є найбільшою міжнародною виставкою органічних продуктів, яка щорічно проходить взимку у німецькому Нюрнберзі та збирає тисячі відвідувачів з різних куточків світу. У 2021 BIOFACH відбувся у онлайн-форматі у зв'язку з пандемією COVID-19. У 2022 році пройшла нетрадиційна «літня версія» BIOFACH, яка зібрала 2276 експонентів з 94 країн світу та понад 24 000 відвідувачів з 137 країн. Також виставку відвідало понад 1000 працівників ЗМІ з 40 країн світу.

У 2022 році Україна була представлена на BIOFACH 2-ма стендами загальною площею 200 м2. Загальна кількість компаній-експонентів - 32 учасники. Паралельно з роботою виставки на BIOFACH проходить конгрес, у межах якого відбуваються тематичні сесії, присвячені поточному розвитку та тенденціям ринку, політичним та законодавчим змінам тощо. Ключовим питанням конгресу на BIOFACH 2023 стане «Органічне землеробство, захист клімату та здоров’я: Який зв’язок між здоровими ґрунтами та здоровими людьми?».

Переваги участі

у межах Х Національного павільйону України:

  • Обладнане робоче місце.
  • Розміщення інформації про компанію на порталі BIOFACH 2023.
  • Згадка інформації про компанії у національних ЗМІ.
  • Супровід та організаційна підтримка: планування індивідуальних B2B-зустрічей, запрошення іноземних партнерів, супровід під час B2B-зустрічей тощо.

Критерії участі:

  1. Компанія є зареєстрованим суб'єктом (приватний підприємець або юридична особа) згідно з чинним законодавством України;
  2. Мінімум 51% акцій компанії належать громадянам України;
  3. Наявність чинного сертифіката органічного виробництва та/або обігу органічної продукції;
  4. Принаймні один учасник від компанії володіє англійською мовою;
  5. Наявність вебсайту (або експортної сторінки) англійською мовою.

Як подати заявку на участь?

Крок 1: Заповнити реєстраційну форму учасника.

Крок 2: Пройти співбесіду з організаторами. Мета співбесіди: визначити ваші потреби та готовність до участі у міжнародній виставці.

Зареєструватися

 

 

Дати події: 
14 Лютого, 2023 по 17 Лютого, 2023