Middle East Organic & Natural Products Expo 2023

Запрошуємо українських органічних виробників-експортерів малого та середнього бізнесу взяти участь у міжнародній виставці органічних та натуральних харчових продуктів і косметики Middle East Organic & Natural Products Expo 2023 в межах Національного стенда України. Учасниками української експозиції на заході стануть 5 компаній.

Middle East Organic & Natural Products Expo — це єдина виставка харчової органічної та натуральної продукції й косметики на Близькому Сході, що проводиться під патронатом Міністерства з питань зміни клімату та захисту навколишнього середовища ОАЕ та надає можливість познайомитись з покупцями із країн Близького Сходу й розширити географію експорту.

Захід проводиться 21 рік поспіль і збирає тисячі відвідувачів та учасників з 40+ країн світу. Планується, що у 2023 році Middle East Organic & Natural Products Expo відвідають понад 10 000 імпортерів, гуртових та роздрібних торговців та дистриб'юторів регіону.

Реєстрація

Переваги участі в заході в межах Національного стенда України:

 • Обладнане робоче місце
 • Розміщення профілю компанії на сайті заходу
 • Супровід та організаційна підтримка: планування індивідуальних зустрічей, запрошення іноземних партнерів, супровід під час B2B-зустрічей тощо.

Критерії участі:

 • Реалізація господарської діяльності в органічному секторі впродовж трьох років на момент подання заявки
 • Підприємство має бути зареєстрованим на території Україні (перевага надається суб’єктам господарської діяльності, 50% власності яких належить громадянам України або юридичним особам, що зареєстровані в Україні)
 • Дійсний сертифікат, що підтверджує відповідність органічного виробництва та/або обігу органічної продукції
 • Мати досвід та бути готовим до експорту органічної продукції з України
 • Наявність вебсайту та промоційних матеріалів англійською мовою
 • Наявність англомовного співробітника (потенційного представника компанії на виставці) та готовність відрядити його до ОАЕ на період роботи виставки
 • Готовність до покриття витрат на логістику та проживання для представників компанії
 • Відсутність будь-яких юридичних чи фінансових зв’язків з російською федерацією та/або білоруссю

При відборі експонентів надаватиметься перевага експортерам органічної продукції з вищою доданою вартістю.

Після проведення детальної перевірки компаній організатори формують short list потенційних учасників та комунікують з ними для підтвердження участі або уточнення даних. За результатами обробленої інформації організатори, враховуючи коментарі представників партнерів-організаторів стенда, обирають компанії-учасниці, інформують їх щодо підтвердження участі та реєструють в електронній системі виставки.

Підтримку надають:

 • Швейцарія в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія);
 • Western NIS Enterprise Fund;
 • Європейський Союз і уряд Німеччини через програму міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» у партнерстві з німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH;

Національний стенд України на Middle East Organic & Natural Products Expo 2023 буде організований Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Якщо форма відображається некоректно або не відображається взагалі, будь ласка, перейдіть за посиланням.

 

Дати події: 
12 Грудня, 2023 по 14 Грудня, 2023