Hannover Messe

Hannover Messe - це найважливіша міжнародна платформа для промислової трансформації з чудовими інноваціями та незвичайними продуктами. Учасники виставки мають можливість повною мірою використовувати ринковий потенціал своєї компанії, її продукції та налагодити бізнес у різних галузях.

Подія допоможе підприємствам посилити свою конкурентоспроможність, отримати прямий доступ до продуктів експонентів, зануритися у застосунки та навчальні посібники, а також налагодити контакт з іншими професіоналами галузі для підвищення ефективності, партнерства та нових успішних бізнес-кейсів.

Захід відкритий як для відвідувачів-спеціалістів, так і для широкої публіки.

Під час галузевої виставки експоненти з різноманітним досвідом, зокрема інженерія, автоматизація, енергетика, дослідження та розробки, промислові ІТ та субпідрядники, зустрінуться, щоб налагодити зв’язки між секторами та стимулювати розвиток усієї галузі.

Очікується, що у Hannover Messe візьмуть участь понад 6 000 експонентів.

На виставці буде представлено понад 8 000 продуктів, що охоплюють різноманітні сектори: автоматизацію та сенсорні технології, інженерні частини, цифрові екосистеми, паливні елементи, робототехніку, логістику тощо.

Міжнародні можливості для бізнесу презентують на виставці разом із низкою форумів, конференцій і спеціальних подій, які представляють нові концепції та інноваційні технічні рішення.

Hannover Messe також представить нагороди, презентації та особливий акцент буде на тематичному конгресі WomenPower.

Більш детально за посиланням.

Просимо перевіряти дати заходів, оскільки організатори можуть з різних причин переносити події.

 

Дати події: 
22 Квітня, 2024 по 26 Квітня, 2024