Food Industry Technology Show Korea

Виставка Food Industry Technology Show Korea – це нова платформа технологій виробництва харчових продуктів у Південній Кореї. Разом з продовольчим тижнем Coex, місцем зустрічі виробників і постачальників продуктів харчування, яка буде проходити одночасно, спеціалізована виставка Food Industry Technology Show Korea представить весь ланцюжок створення доданої вартості.

Цей інновативний формат виставок є діловою платформою та форумом для професійного обміну в одному з найбільш динамічних центрів харчової промисловості в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Потреба у технологічних рішеннях, що відповідають зростаючим потребам споживачів щодо якості та безпеки продуктів харчування і напоїв, зараз висока. Сучасні тенденції призводять до збільшення попиту на напівфабрикати, а також функціональні продукти та інгредієнти.

Південна Корея також приділяє велику увагу цифровізації харчових технологій. Об’єднання інтелектуальних рішень для процесів і управління породжує абсолютно нові перспективи з точки зору гнучкості і підвищення продуктивності.

Місце проведення: м.Сеул, Південна Корея

Детальніше - http://kfoodtech.co.kr

 

 

Дати події: 
2 Листопада, 2022 по 5 Листопада, 2022