FIARA 2021, Сенегал, м. Дакар

30 квітня-8 червня 2021 року відбудеться 21-а Міжнародна виставка сільського господарства та тваринництва «Foire Internationale de l’agriculture et des Ressources Animales» (FIARA).

Захід проходитиме на території Міжнародного центру зовнішньої торгівлі (Centre international du commerce extérieur, CICES).

Виставка ініційована виробниками сільськогосподарської продукції Сенегалу і відбувається щорічно, починаючи з 1999 року, під егідою Національної ради з питань координації та співпраці з сільськими робітниками (Conseil National de Concertation et de Coopération des Ruraux (CNCR)).

Ця виставка є майданчиком для діалогу з питань розвитку сільського господарства, тваринництва, рибальства, сільськогосподарської техніки, перевезення, переробки та пакування продукції, охорони навколишнього середовища, а також виставкою продукції зазначених галузей.

Традиційна кількість учасників – 800-850 осіб, серед яких – представники Франції, Німеччини, Бельгії, Словенії, Марокко, Тунісу, Алжиру, Туреччини, Китаю.

За попередньою інформацією, найбільшу зацікавленість з боку сенегальської сторони може викликати сільськогосподарська техніка (машини та обладнання), техніка для транспортування продукції, добрива, сечовина, фосфати). Крім цього, організатори готові організувати зустрічі учасників виставки з представниками державних галузевих органів Сенегалу, зокрема з міністром сільського господарства, а також представниками Адміністрації Президента.

Більш детальну інформацію про захід можна отримати за посиланням https://www.fiarasenegal.org/ або звернутися до організаційного комітету за електронною адресою: fiarasenegal@yahoo.com

Дати події: 
30 Травня, 2021 по 8 Червня, 2021