FHC China 2022

FHC China - це виставка продуктів харчування та напоїв, провідна виставка міжнародних компаній, що прагнуть представити свою продукцію на китайському ринку. Тут презентують різноманітні розробки продуктів у сфері громадського харчування, готельного та ресторанного обладнання, напоїв та продуктів харчування.

FHC гарантує якість експонентів і відвідувачів-фахівців, забезпечуючи ефективну торговельну платформу для індустрії продуктів харчування і напоїв. Виставка є важливим центром для отримання цінної інформації про ринок, вивчення споживчих тенденцій і відкриття нових інновацій, а також призначена виключно для імпортних і високоякісних продуктів. FHC дійсно є днією з найбільших міжнародних виставок, яка обслуговує китайський ринок. Це робить її орієнтиром для міжнародних компаній, які хочуть співпрацювати з ринками у Китаї та Азії.

Виставка пропонує всебічну серію семінарів з новітніх розробок, включаючи виробництво продуктів харчування виноробної промисловості та в сфері маркетингу, надаючи відвідувачам цінні поради. Продукти харчування та напої, снеки і закуски, кава, чай, какао, шоколад, м'ясо, птиця, морепродукти, харчові добавки, спеції, олія, фрукти та овочі, хлібобулочні і кондитерські вироби.

Місце проведення: Shanghai New International Expo Centre

Детальніше - www.fhcchina.com

 

 

Дати події: 
8 Листопада, 2022 по 10 Листопада, 2022