BIOFACH 2021 НЮРНБЕРГ, НІМЕЧЧИНА

17-20 лютого 2021 року у Нюрнберзі (Німеччина) відбудеться одна з найбільших в світі міжнародних виставок органічної продукції – BIOFACH 2021.

International Trade Centre (ITC) спільно з Асоціацією «Ягідництво України» та «Органік Стандарт» запрошують українські підприємства ягідного сектору взяти участь у заході в рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом як частина ініціативи EU4Business.

Щорічно виставка збирає близько 15 000 відвідувачів. Понад 1000 компаній представлятимуть свіжу та перероблену органічну продукцію під час заходу. Робота виставки висвітлюватиметься у міжнародних ЗМІ.
Протягом 4-денного заходу українські виробники не лише матимуть змогу представити свою органічну продукцію, але й ознайомляться зі світовими аналогами відповідної продукції та напрацюють нові бізнес-контакти.

Метою участі українських компаній у виставці в рамках Проекту є підтримка експортоорієнтованих малих та середніх підприємств ягідного сектору, а також просування продукції українських виробників на міжнародні ринки Європейського Союзу.

Запрошуємо усіх бажаючих доєднатися до української делегації.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2WYPhKy

Дедлайн подачі анкет: 31 серпня 2020 року

Критерії відбору підприємства:

офіційно перебуває у приватній власності і зареєстроване як юридична особа відповідно до законодавства України;

частка української власності становить не менше 60%;

є виробником свіжої ягоди;

має співробітників, які володіють англійською мовою на достатньому рівні, щоб спілкуватися з носіями мови без перекладача;

має підготовлені маркетингові матеріалами (сайт, каталог, буклет тощо) англійською мовою;

є експортером або готове розпочати експортну діяльність (сертифіковане за міжнародними стандартами та має відповідний міжнародний сертифікат на органічну продукцію);

готове забезпечити обсяги, організувати логістику, зберігання, пакування та маркування продукції відповідно до вимог замовника.

Варто знати:

Делегати, які пройдуть відбір та представлятимуть Україну під час виставки на колективному стенді, братимуть участь у BIOFACH 2021 БЕЗКОШТОВНО. Учасники виставки самостійно покривають лише витрати на переліт, проживання, добові.

Виставка передбачає фізичну присутність учасників на стенді (від 2+ працівників компанії).

Дати події: 
17 Лютого, 2021 по 20 Лютого, 2021