B2B MATCHMAKING: БЕЛЬГІЯ – УКРАЇНА

Запрошуємо українських підприємців до участі у новій ініціативі підтримки експорту «B2B matchmaking: Бельгія – Україна», що фінансується фламандським урядом і спрямована на підтримку українських підприємств у пошуку нових можливостей для бізнесу у Фландрії.

Сьогодні бельгійські підприємці шукають майбутні можливості для відновлення України та спільної участі з українськими підприємцями в міжнародних донорських ініціативах, які вже формуються провідними світовими фондами.

Проєкт «B2B Matchmaking Україна-Бельгія» був започаткований незадовго після початку повномасштабного вторгнення з метою підтримки торгово-промислових палат та підприємців під час війни.

Ініціатором проєкту виступає компанія Voka – Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland за фінансової підтримки фламандського уряду. У рамках зазначеної ініціативи, що координується Торгово-промисловою палатою Антверпен-Ваасланд (регіон Фландрія) Voka - Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland у тісній співпраці з Торгово-промисловою палатою України, планується організація прямих ділових контактів між бельгійськими та українськими підприємцями.

На основі наданих заповнених профілів компаніями з обох сторін будуть формуватися потенційні контактні пари, організовуються прямі зустрічі між бізнесами за підтримки та сприяння палат з обох сторін.

Якщо ви готові виходити на європейські ринки, заповнюйте форму за посиланням - https://forms.gle/qFyjXmfk6dVhNN8H7 та відправляйте ТПП України (kos-ier@ucci.org.ua та zva-zed@ucci.org.ua).

Заявки приймаються до 10 вересня 2023 року

Контактні особи в ТПП України:

Валерія Забашта (+380503664997, zva-zed@ucci.org.ua)

Карина Вольф (+380671122041, kos-ier@ucci.org.ua)

 

Дати події: 
1 Вересня, 2023 по 30 Жовтня, 2023