BIOEXPO Warsaw

BIOEXPO Warsaw – це єдина подія в Польщі та Центральній та Східній Європі, присвячена виключно екологічній галузі. Ярмарок має суто бізнесовий характер і є чудовим майданчиком для діалогу між виробниками та покупцями, власниками спеціалізованих магазинів, а також продовольчими та багатогалузевими гуртовиками.

Це також ідеальна можливість налагодити ділові відносини на внутрішньому ринку, а також розвивати та нарощувати експорт продукції. Виставка «BIOEXPO Warsaw» також є місцем для презентації нових продуктів і обговорення тенденцій на ринку продуктів харчування та екологічних продуктів.

Невід’ємною частиною заходу є конгрес BIOEXPO, що характеризується насиченою програмою конференцій, семінарів і майстер-класів, які дають можливість обговорити теперішній стан галузі та перспективи її розвитку.

Під час «BIOEXPO Warsaw», в рамках програми «Hosted Buyers», захід також відвідують іноземні баєри, зацікавлені в імпорті продуктів харчування та органічної продукції до своїх країн.

Серед експонентів будуть представники таких секторів: продукти харчування та напої, органічне землеробство, косметика та засоби для чищення, виробничі машини, упаковка та посуд для сервірування, побутова техніка, товари для домашніх тварин, а також стартапи та інституції підтримки та бізнесу (включаючи органи сертифікації).

Більш детально за посиланням.

 

Event date: 
3 Oct 2023 to 6 Oct 2023