Тиждень інноваційних ідей «InnoWeek.uz»

З 29 по 31 жовтня 2019 року в Національному виставковому комплексі «Узекспоцентр» м. Ташкент відбудеться Тиждень інноваційних ідей «InnoWeek.uz». Міжнародний тиждень інноваційних ідей «InnoWeek.uz» - це унікальний майданчик для зустрічей з місцевими та зарубіжними партнерами в неформальній обстановці, придбання нових взаємовигідних партнерських відносин з цільовою аудиторією, а також для ознайомлення з новими перспективними інноваційними розробками з подальшим залученням інвестицій.

В рамках Тижня інноваційних ідей буде проведено ряд важливих заходів, таких як:

«Міжнародний інноваційний та інвестиційний форум»

Даний Форум покликаний стати одним з головних і унікальних дискусійних майданчиків між інвесторами та інноваційними розробниками. В рамках форуму буде брати участь експертне співтовариство, представники офіційних і ділових кіл Узбекистану.

«Міжнародний інноваційний ярмарок»

Ярмарок буде проводитися за активної участі місцевих і зарубіжних інноваційних та наукових центрів, інвестиційних фондів, технологічних агентств, технопарків та бізнес-інкубаторів.

Проведення Виставки в рамках інноваційного Тижня дозволить відвідувачам і фахівцям галузі оптимально використовувати свій час, поєднавши участь у Тижні з ознайомленням з експозицією Виставки, на якій будуть представлені різні інноваційні розробки та технології.

У разі зацікавленості в участі в заході звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел .: +38 (044) 461-98-07, ел. пошта: mem-ier@ucci.org.ua

Дати події: 
29 Жовтня, 2019 по 31 Жовтня, 2019