Торгова місія до Ізраїлю для виробників сектору легкої промисловості

15-17 березня 2020 року у Тель-Авіві відбудеться торгова місія до Ізраїлю для виробників сектору легкої промисловості.

Чому варто спробувати свої сили на ринку Ізраїлю? Ізраїль – країна зі стабільно зростаючою економікою та кількістю населення, майже третина якого – середній клас. За останні 5 років загальний обсяг імпорту одягу і взуття з України до Ізраїлю зріс більше ніж удвічі.

Тому участь у Торговій місії до Ізраїлю – це реальна можливість для українських виробників стати надійним постачальником одягу та взуття на замовлення ізраїльських брендів! 8 компаній, обраних до бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору, отримають:

  • Два дні бізнес-зустрічей із потенційними партнерами в Ізраїлі, заплановані професійними консалтинговими компаніями (Atid EDI та Israeli-Ukrainian Alliance).
  • Приміщення, робоче місце, вішаки для демонстрації продукції та ін. для проведення бізнес-зустрічей протягом двох днів місії.
  • Вивчення трендів та аналіз торгових можливостей на таргетованому ринку.
  • Візити до місцевих рітейл мереж та на підприємства з виробництва одягу для обміну досвідом.

Вищезазначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи #EU4Business та реалізуються ЄБРР. Делегати від компаній самостійно покривають витрати на квитки, проживання, індивідуальні витрати.

Цікаво? Уважно перевірте відповідність вашої компанії обов’язковим критеріям та реєструйтесь до 16 січня 2020 року включно!
Подробиці, умови участі та реєстрація за посиланням.

Торгова місія до Ізраїлю організовується ЄБРР, у рамках ініціативи ЄС EU4Business, за інформаційної підтримки Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту та Української Асоціації підприємств легкої промисловості.

Дати події: 
15 Березня, 2020 по 17 Березня, 2020