ТОРГОВА МІСІЯ ДО ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

За інформацією від Посольства України в Чеській Республіці у 2019 році планується організація торгової місії українських компаній до Чеської Республіки. Захід планується на період проведення Міжнародної машинобудівної виставки (ММВ) у м. Брно – найбільшого галузевого виставкового заходу у регіоні Центральної та Східної Європи (7-11 жовтня 2019 р.).

Паралельно з ММВ проходитимуть міжнародні виставки технологій та обладнання у галузі охорони навколишнього середовища (ENVITECH) та транспорту і логістики.

З огляду на це до складу української делегації запрошується компанії, які спеціалізуються на виробництві обладнання, компонентів та матеріалів для машинобудування, електротехнічної, гірничодобувної, металургійної галузей, холодильної техніки та систем кондиціонування, гідравлічної техніки тощо. Слід також брати до уваги, що традиційно на виставці в Брно значну увагу приділяють питанням автоматизації та діджиталізації технологічних процесів, впровадженню інноваційних ідей, ІТ-рішень та продуктів в галузі машинобудування.

Українські компанії, які увійдуть до складу делегації, також можуть розглянути можливість участі безпосередньо у згаданих виставкових заходах. Доцільно було б розглянути можливість створення колективної національної експозиції на виставці, що позитивно вплинуло б на імідж держави, сприяло б зменшенню видатків українських учасників та більш ефективному представленню ними власної продукції.

У рамках ММВ, участь в якій, як правило, беруть високі представники уряду ЧР, топ-менеджери з Чехії та інших країн, передбачається щільна програма супровідних заходів, одним з яких є проведення 7-8 жовтня 2019 р. Коопераційної біржі у форматі «B2B» під назвою «Контакт-Контракт». Участь у цьому заході для компаній є безкоштовною за умови завчасної реєстрації, за інформацією організаторів (регіональної ТПП у м.Брно), стане доступною на початку квітня.

Більше інформації про виставку: https://www.bvv.cz/msv/msv-2019/

За додатковою інформацією звертайтесь до Посольства України в Чеській Республіці:

Tel.:(420) 227 020 200

e-mail: emb_cz@mfa.gov.ua

Дати події: 
7 Жовтня, 2019 по 11 Жовтня, 2019